.

.

Banyo/mutfak antika pirinç oyma sabunluk sepeti

Banyo/mutfak antika pirinç oyma sabunluk sepeti

₺ 23.00
₺ 26.18
-12 %

Sayı
Varolan

merhaba Mağazamıza hoşgeldinizhttp : //www.aliexpress.com/store/1907991önce dikkat satın : önlemek için kaybetmek Ikimiz için, lütfen için biraz zaman önce aşağıda okuyun eğer sipariş : 1, nakliye hasarı. etrafında1%parsel olacakhasarlıYolda. Bukaçınılması mümkün değildir. eğer aldı hasarlı parsel, olmayın kızgın.Bana e-posta ne bir fotoğraf alınan, alacak ne ödeme. Unutmayınbenimle iletişim.2,gümrük vergisi. tüm fiyatlar kapatmayın gümrük vergisi veya ithalat vergisi. Pişman değilim sonra vergilendirilir.iseeminhakkında vergi sorunu, önce bana ulaşın satın.3,Aşağıdaki ile durumlarda, yapamam gemi : Bir,brezilya Parsel> =2kgs,Olmadan cpf/CNPJ/KDV numarası.
B,olmadan telefon numarası.
C,olmadan doğru sokak adresinizis.
D,olmadan doğru tam adırusça müşteriler.4, teslim süresi : farklı sevkiyat yöntemleri gelir farklı teslimat programı. Kullanım" içine eklemek sepeti" düğmesi kurtaracak kombine taşımacılık için maliyet.  özellikleri : Tipi : sabunluk
Seti inlcude : sabunluk
Tarzı : klasik
Kaplama : antika pirinç
Malzeme : pirinç
Montaj : duvara monte,Ticari, ev, bar, vb, kullanımıKurulumu kolay.ile gelen gerekli tüm parçaları  Varsa herhangi bir sorunuz veya bilmek istiyorum daha fazla bilgi, pls çekinmeyin bana ulaşın. Hoş geldiniz beni taciz!    

Veri sayfası

tip:
Sabun Yemekleri
Bulaşık Malzeme:
Bakır
Model Numarası:
6109F-6
Tutucu Yüzey İşlem:
Antique
Type :
Soap Dishes
Construction:
Brass
Finishing :
Antique brass
Type of install :
wall mounted

İlgili ürünler