.

.

Re: Hayat Farklı bir Dünya Sıfır Julius Juukulius Gelen Cosplay Ayakkabı Bot Profesyonel El Yapımı! mükemmel Özel Sizin için!

Re: Hayat Farklı bir Dünya Sıfır Julius Juukulius Gelen Cosplay Ayakkabı Bot Profesyonel El Yapımı! mükemmel Özel Sizin için!

₺ 30.00
₺ 31.58
-5 %

Sayı
Varolan

bir sipariş önce. 1 : uygun boyutu seçmek için boyutu grafiğe göre Lütfen. hiçbir uygun boyut varsa, verin bize ölçümleri, biz sizin için özel olabilir. boyutu çok büyük Ise, O olacak özel ücreti. 2 : adresinizin doğru olduğundan emin olun. 3.ulaşım olabilir biraz yavaş, bazen önceden kostümünü hazırlamak lütfen. eğer teslimat süresi var, eğer bir sipariş zaman lütfen bize bildirin. 4.biz el yapılır, bu yüzden ihtiyacınız yapmak için yaklaşık 7-10 iş günü kostüm, eğer the kostüm sert yapılan için, daha fazla zaman gerekebilir. Eğer sizin planı tarih acilse, lütfen bize ilk ulaşın yerleştirmeden önce sipariş.  bize ayak uzunluğu vermek unutmayın lütfen, önyükleme yüksekliği ve buzağı çevresi. Teşekkür Ederim!! Tüm ayakkabı veya bot eshopcos özel olanlar yaptı,Gerekir aşağıdaki ölçümleri ayakkabı yapmak :   1. cinsiyet
2. ayakkabı boyutu
3. ayak uzunluğu
4. buzağı etrafında( büyük bölümü buzağı)
5. çizme yüksekliği( yerden yüksekliği istediğiniz, yüksekliği için gerekli değildir ayakkabı)ölçmek için nasıl uygun boyutu : Istiyorsanız özelleştirmek, gönderin boyutu not için. Teşekkür ederim!

Veri sayfası

Ayakkabı Boyut:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
özel Kullanım:
Kostümler
Bölüm Adı:
Erişkin
Kaynak:
Star Wars
Kaynağı Türü:
Anime
cinsiyet:
Üniseks
karakterler:
Julius Juukulius
Ships From:
China
is_customized:
Yes
Model Number:
DX120207

İlgili ürünler